برای استفاده از سامانه نماد از مرورگر فایرفاکس استفاده نمائید چنانچه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید ممکن است درمشاهده برخی صفحات دچار اشکال شویددانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشكي تهران به عنوان قطب علمی یادگیری الکترونیکی در آموزش پزشکی، همواره در ارائه برنامه هاي آموزشي نوين پيشگام بوده است. این دانشکده در راستای رسالت خود اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف به طور مشترک با سایر دانشکده های دانشگاه نموده است و به کیفیت آموزش با بهره گیری از بستر توانمند هيات علمي مجرب دانشگاه و اصول علمی طراحی آموزش الکترونیکی اهتمام جدی ورزیده است. هدف یادگیری الکترونیکی، ارتقای دانش و مهارت‌های نیروی انسانی با به كارگیری برنامه‌ای به روز و مقرون به صرفه است.

 

در آموزش مجازی امكان ادامه تحصيل براي علاقه‌منداني كه امكان حضور دائم در محيط دانشگاه را ندارند، فراهم مي شود. اين شيوه آموزشي كه روز به روز در عرصه جهاني آموزش عالي جايگاه ويژه تري مي يابد، در صورتي كه بر اساس استانداردها و اصول علمي آموزشي طراحي شده باشد مي تواند در تربيت فارغ التحصيلان كارآمد بسيار موثر واقع شود. سيستم حاضر يك نرم‌افزار قدرتمند مديريت يادگيري است و توانايي هاي آن قابل رقابت با نرم افزارهاي مديريت يادگيري مشهور در جهان است.

اين سيستم كه براي ارائه هردو نوع  آموزش هاي غير همزمان و همزمان طراحي شده، با رابط نرم افزاري كاملا ساده اي (User friend)كليه امور مديريت آموزش و يادگيري دانشجويان، اعضاي محترم هيات علمي و مديريت سيستم را فراهم مي آورد .