اساتید و دانشجویان گرامی به دلیل تغییر وب سرویس سما به سیپاد در حال حاضر وب سرویس مربوطه کامل نبوده و در حال انجام است به همین دلیل هنوز درس ها فراخوانی نشده و شما نمی توانید درس های ترم جدید را در پنل خود مشاهده کنید. این کار در حال انجام است و در هفته دوم مهر ماه کل درس های ترم جدید قابل دسترس خواهد بود 

کاربران گرامی با توجه به اینکه سامانه نماد در اسفند ماه 95، به دلیل کمبود فضای ذخیره سازی اطلاعات دچار مشکل بوده و اطلاعات فایلی های ارسالی تکالیف در اسفند ماه 95  به صورت خالی برای اساتيد ارسال گردیده، ضمن پوزش از شما عزیزان، از همه شما خواهشمنديم که مجددا آن فایل را از طریق پیام برای استادتان ارسال کنید .

توجه کنید: در صورتی که با chrome وارد سامانه نماد می شوید و با مشکل اجرای فایل های اسکورم مواجه هستید. لطفا در  setting قسمت search کلمه protected را سرچ کنید. 
content setting/flash/allow site to run flash
را انتخاب کنید و دگمه Done را بزنید .
روی لینک زیر کلیک کنید تا مراحل را به صورت تصویری ببینید .

 

لینک فیلم


 برای استفاده از سامانه نماد از مرورگر فایرفاکس استفاده نمائید چنانچه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید ممکن است درمشاهده برخی صفحات دچار اشکال شوید


دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشكي تهران به عنوان قطب علمی یادگیری الکترونیکی در آموزش پزشکی، همواره در ارائه برنامه هاي آموزشي نوين پيشگام بوده است. این دانشکده در راستای رسالت خود اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف به طور مشترک با سایر دانشکده های دانشگاه نموده است و به کیفیت آموزش با بهره گیری از بستر توانمند هيات علمي مجرب دانشگاه و اصول علمی طراحی آموزش الکترونیکی اهتمام جدی ورزیده است. هدف یادگیری الکترونیکی، ارتقای دانش و مهارت‌های نیروی انسانی با به كارگیری برنامه‌ای به روز و مقرون به صرفه است.

 

در آموزش مجازی امكان ادامه تحصيل براي علاقه‌منداني كه امكان حضور دائم در محيط دانشگاه را ندارند، فراهم مي شود. اين شيوه آموزشي كه روز به روز در عرصه جهاني آموزش عالي جايگاه ويژه تري مي يابد، در صورتي كه بر اساس استانداردها و اصول علمي آموزشي طراحي شده باشد مي تواند در تربيت فارغ التحصيلان كارآمد بسيار موثر واقع شود. سيستم حاضر يك نرم‌افزار قدرتمند مديريت يادگيري است و توانايي هاي آن قابل رقابت با نرم افزارهاي مديريت يادگيري مشهور در جهان است.

اين سيستم كه براي ارائه هردو نوع  آموزش هاي غير همزمان و همزمان طراحي شده، با رابط نرم افزاري كاملا ساده اي (User friend)كليه امور مديريت آموزش و يادگيري دانشجويان، اعضاي محترم هيات علمي و مديريت سيستم را فراهم مي آورد .